markizy okienne

Screen EVO

screen evoRoleta zewnętrzna w kasecie
Tego typu markizy stosuje się do osłonięcia okien. Jest to rozwiązanie szczególnie polecane w miejscach gdzie rolety wewnętrzne nie radzą sobie z zatrzymaniem ciepła. Markiza w przeciwieństwie do rolety zatrzymuje ciepło i światło na zewnątrz nie dopuszczając do nagrzewania się pomieszczenia.

Kaseta ma 10 cm średnicy. Jest wykonana z aluminium. Bok kasety i prowadnice są również aluminiowe. Kaseta może być montowana na uchwytach lub bezpośrednio do ściany – przewiercona na wylot

Markiza okienno-balkonowa

okienno balkonowaMarkiza Okienno-balkonowa
Firma Dragon produkuje kilka modeli markiz okienno-balkonowych różniących się rozmiarami, siłą ramion i rodzajem napędu. Tego typu markizy stosuje się na małych balkonach lub do osłonięcia okien. Jest to rozwiązanie szczególnie polecane w miejscach gdzie rolety wewnętrzne nie radzą sobie z zatrzymaniem ciepła. Markiza w przeciwieństwie do rolety zatrzymuje ciepło i światło na zewnątrz nie dopuszczając do nagrzewania się pomieszczenia.

Veranda EVO

Veranda evoMarkiza w kasecie stosowana jako zadaszenie ogrodów zimowych i dużych okien dachowych. Do naprężenia tkaniny służą siłowniki gazowe zapewniające doskonałe napięcie.