drzwi tarasowe

Uchylno-przesuwne

Drzwi balkonowe uchylno-przesuwne PSK stanowią ciekawe rozwiązanie i pewną alternatywę dla tradycyjnych balkonów dwuskrzydłowych. Nie otwierają się jak normalne skrzydła, ruch następuje równolegle do skrzydła stałego (jedno skrzydło stałe, a drugie ruchome). Otwarcie takie nie zajmuje powierzchni pomieszczenia i daje wrażenie większego prześwitu w otworze.

Harmonijkowe

Składane ściany zmienią Państwa balkon czy taras w pokój całoroczny. Ponadto ściany tego typu świetnie nadają się do zastosowania wewnątrz pomieszczeń. Możemy dokonać podziału lokalu mieszkalnego drzwiami harmonijkowymi z drewna, a to stwarza niepowtarzalną atmosferę i umożliwia indywidualne kształtowanie. Szczególnie istotna jest elastyczność i możliwość dopasowania do indywidualnych życzeń klientów i rozwiązań architektonicznych.

Przesuwne

Jest to niewątpliwie ogromny konkurent balkonu uchylno-przesuwnego PSK. Istnieją cztery zasadnicze argumenty przemawiające za HS-300:

  • po zamontowaniu najwyższy element progu to 11-12 mm powyżej “poziomu posadzki zero”,
  • brak widocznych prowadnic górnych i dolnych,
  • maksymalna szerokość całej konstrukcji (przy podziale na klika skrzydeł) to nawet 15 mb,
  • prosty sposób otwierania i zamykania skrzydła (ręczny i na pilota).
  • możliwość wykonania drzwi tarasowych narożnych bez stałego słupka konstrukcyjnego.

Konstrukcja ta nadaje się idealnie jako wyjście z pomieszczenia (salonu) na taras, czy też do ogrodu. Brak bariery w formie progu, to komfort jakiego oczekuję coraz większa liczba inwestorów. HS-300 to rozwiązanie zapewniające funkcjonalność i wygodę w każdym calu.