OKNA DACHOWE

Nowoczesne okna dachowe to to więcej swobody i więcej komfortu na poddaszu, niezależnie od tego, czy chodzi o budowę nowego domu, jego remont czy renowację. Obecnie produkowane okna dachowe to produkty najwyższej jakości, które charakteryzują się wysoką trwałością, dużą energooszczędnością, bezpieczeństwem i wygodną obsługą. W naszej ofercie prócz tradycyjnych okien dachowych znajdują się również okna specjalne, zdalnie sterowane a także wyłazy dachowe.

uchylno-wysokoosiowe-okno-dachowe-designo-r8
Okno uchylno-wysokoosiowe R8 

Nowoczesny design i najwyższa energooszczędność

Okno  R8 zajmuje szczególne miejsce wśród wszystkich okien dachowych. Dzięki podwójnemu systemowi otwierania sterowanemu jedną klamką wyróżnia się najwyższą funkcjonalnością oraz niezwykłą energooszczędnością. Obniżony montaż, nowoczesny design i kolor zewnętrznego oblachowania (antracyt metallic) umożliwiają idealną integrację okna z połacią dachową.

csm_roto_wdf_r7_4_49037df13bOkno wysokoosiowe R7

Unikalne rozwiązanie funkcjonalne

Okno wysokoosiowe  R7 wyróżnia się w stosunku do tradycyjnego okna obrotowego lepszą funkcjonalnością oraz wyższym komfortem obsługi. Oś obrotu okna umieszczona jest w ¾ wysokości, dzięki czemu otwarte skrzydło „nie wchodzi do pomieszczenia”, zapewniając w ten sposób swobodny oraz bezpieczny dostęp do otwartego okna w pozycji wyprostowanej. Wąskie profile ram pozwalają na idealne doświetlenie poddasza.

roto_r6_uebersichtOkno obrotowe R6

Klasyczne rozwiązanie funkcjonalne

 R6 to klasyczne rozwiązanie, posiadające oś obrotu w połowie wysokości, obsługiwane jedną klamką znajdującą się u dołu okna. Okno charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem oblachowania zewnętrznego w wyjątkowej kolorystyce antracyt metallic oraz obniżonym montażem w dachu. Zaletą okna dachowego  R6 jest seryjnie zamontowany termo-blok WD.

csm_roto_q_seite1_7b7d26f9d3 Okno obrotowe Q4

Sygnalizuje dźwiękiem „klik” prawidłowo wykonany montaż

Nowoczesny design, wysoka jakość, energooszczędność – to cechy okna Q4. Drewniane okno obrotowe nowej generacji przekonuje sprytnymi rozwiązaniami oraz ergonomicznym kształtem klamki. Okno Q4 oferuje wysoki komfort obsługi, który  można jeszcze  zwiększyć za pomocą licznych akcesoriów montowanych beznarzędziowo.

roto_wdf_r4_h_al_0372_i_480x240pxOkno obrotowe R4

Tradycyjne rozwiązanie

Okno dachowe  R4 posiada oś obrotu w połowie wysokości, obsługiwane jest jedną klamką znajdującą się u dołu okna. Okno charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem oblachowania zewnętrznego w wyjątkowej kolorystyce antracyt metallic. Jest to doskonałe uzupełnienie okien dachowych  R7 w miejscach trudno dostępnych.