markizy tarasowe Solaro

Smart

29Prosta Markiza Tarasowa
Tą markizę polecamy na małe tarasy lub balkony. Niewielka markiza nie wymaga ciężkiej konstrukcji. Ten model nie posiada belki montażowej czyniąc konstrukcję lżejszą i tańszą. Markiza mimo prostej konstrukcji doskonale radzi sobie na wietrze i posłuży długie lata.

Konstrukcja markizy bez belki montażowej wymaga mocnej ściany – nie zaleca się montażu na ścianach z dociepleniem ze styropianu.

Weekend EVO

33Markiza Tarasowa Klasyczna
Prosta uniwersalna markiza tarasowa. Doskonale sprawdzi się na każdym tarasie. Dostępna w wymiarach najczęściej wybieranych przez klientów. Jest to solidny produkt przewidziany na wiele lat użytkowania.

Markiza nie posiada plastikowych osłonek spotykanych w produktach niższej klasy.  Po złożeniu markiza zajmuje niewiele miejsca na ścianie. Zaleca się montaż sufitowy lub zastosowanie daszka by tkanina nie była wystawiona bezpośrednio na zabrudzenia.

Family EVO

345Markiza Tarasowa w kasecie
Jedna z najchętniej wybieranych markiz tarasowych w Polsce. Markiza Family zdobywa co roku coraz więcej odbiorów dzięki wyjątkowo niskiej cenie za produkt wysokiej klasy. Nie bez znaczenia jest też estetyczny wygląd markizy i kaseta chroniąca poszycie przed zabrudzeniem. W markizie nie zastosowano plastikowych elementów zewnętrznych – wszystkie osłony mechanizmów wykonano z aluminium. Konstrukcja markizy jest bardzo podobna do markizy Weekend. Różni się dodaną aluminiową kasetą, która osłania poszycie. Dzięki temu rozwiązaniu poszycie markizy pozostaje dłużej czyste – nie potrzeby dodatkowej osłony lub demontowania na zimę.