agglomarmurowe

PARAPETY WEWNĘTRZNE AGGLOMARMUROWE

section3

Doskonałą oprawę i wykończenie okien stanowią parapety z konglomeratu marmurowego tzw. agglomarmuru. Poprzez różnorodność kolorystyczną parapety te możemy dopasować do każdego rodzaju okien, koloru ścian, stylu i wyposażenia wnętrza. Doskonale harmonizują ze wszystkimi elementami wystroju i są naturalną ozdobą domu.

Agglomarmur został wytworzony na bazie kruszonego marmuru (95%) łączonego ze specjalnymi żywicami poliestrowymi (5%). Posiada doskonałe właściwości fizyczno-mechaniczne. Produkt końcowy posiada parametry podobne, a często przewyższające kamień naturalny wchodzący w jego skład.

Płatki i granulki najszlachetniejszych marmurów połączone z troskliwie dobranymi żywicami, opatrzone certyfikatem do zastosowań w kontakcie z artykułami spożywczymi i w pomieszczeniach o wysokim standardzie higienicznym, pozwalające uzyskać wykończenie powierzchni jednolitych, uniwersalnych, na wysokim poziomie technologicznym.

Linia SM Marble to współczesna propozycja ponadczasowego piękna naturalnego marmuru, oferowana w bogatej gamie barw i ziarna. Umiejętnie skomponowane połączenia wprowadzają wyszukany akcent do wszelkiego rodzaju pomieszczeń.

Podczas czyszczenia i codziennego użytkowania należy unikać kontaktu z:

  •  Substancjami chemicznymi alkalicznymi (aceton, soda kaustyczna itp.),
  •  Czystym amoniakiem lub środkami na bazie amoniaku,
  •  Wszelkiego rodzaju rozpuszczalnikami (w szczególności zmywaczami do paznokci lub do farb, zawierającymi trójchloroetylen lub chlorek  metylenu),
  •  Wybielaczy, mydeł oleinowych, tuszu i markerów,
  •  Stalowych czyścików i produktów do ścierania i mikrościerania w mleczku lub w proszku,
  •  Szczególnie agresywnych detergentów, takich jak środki do czyszczenia piekarników,
  •  Wosków nabłyszczających lub produktów z zawartością wosku, które mogłyby doprowadzić do utraty połysku blatów.

 

W przypadku kontaktu powierzchni z jedną z wyżej wymienionych substancji zalecamy niezwłocznie i dokładnie spłukać ją wodą. Unikać wszelkich niewłaściwych zastosowań.

Maksymalnan długość 302 cm. Maksymalna szerokość 122 cm.

Kolorystyka:

gallery16 gallery17 gallery18 gallery19 gallery20 gallery21 gallery22 gallery23 gallery24 gallery25 gallery26 gallery27 gallery28